- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

ŻEGOCINA. 180 tys. zł zebrano podczas akcji charytatywnej „Gramy dla Zuzi”

Fot. małgorzata Więcek-cebula
- REKLAMA -

Piękny wynik czwartej akcji charytatywnej w Żegocinie. W niedzielę podczas „Gramy dla Zuzi” udało się zebrać 180 450,76 zł. Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim, którzy wsparli inicjatywę przekazując fundusze na leczenie i rehabilitację Zuzi.

– Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przybyli do Żegociny i wsparli naszą akcje! Kwota jaką udało się zebrać jest ogromna, nie ma drugiej takiej akcji w okolicy. Łącznie w naszych akcjach zebraliśmy już 650 000 zł! Cieszę się, że to właśnie w Żegocinie są tacy ludzie- dobrzy, życzliwi i hojni. Dziękuje również wszystkim Organizatorom i wolontariuszom, którzy się zaangażowali, a było ich ponad 300 osób! To niesamowita społeczność z którą aż chce się działać! I będziemy działać- już teraz zapraszamy do Żegociny za rok! – podsumowuje Łukasz Matlęga , który razem z Urszulą Ptaszek zainicjował to wydarzenie.

O wydarzeniu w Żegocinie pisaliśmy tutaj:

Gramy dla Zuzi” było czwartą edycja wspaniałego przedsięwzięcia mieszkańców Gminy Żegocina. Tym razem wydarzenie zorganizowano tuż przed majówką licząc na wspaniałą pogodę!

Podczas niedzielnej akcji była prowadzona zbiórka na leczenie i rehabilitację Zuzi, która cierpi na rzadką wadę genetyczną. Choroba uniemożliwia dziewczynce normalny rozwój. Hasłem tegorocznej akcji były słowa „Pomóżmy Zuzi stanąć na nogi”.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra