- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Zauroczył wszystkich trenerów! Mateusz Wojkowski z Łazów w The Voice of Poland WIDEO

- REKLAMA -

Były emocje, ale na pewno nie nerwy – mówi w rozmowie z portalem Bochniazbliska.pl 28-letni Mateusz Wojkowski z podbocheńskich Łazów, który dostał się do 11. edycji popularnego muzycznego show. Wykonany przez niego „Send Me An Angel” legendarnej grupy Scorpions zauroczył wszystkich trenerów. Mieszkaniec powiatu bocheńskiego trafił ostatecznie do drużyny Tomsona i Barona.

Gdy Mateusz miał osiem lat dostał w prezencie zabawkowe klawisze. Okazało się, że ma rewelacyjny słuch. Z pamięci potrafił zagrać dość długie melodie. Rodzice posłali go więc na prywatne lekcje gry na instrumentach klawiszowych. Potem był przez 10 lat bocheński chór Pueri Cantores Santi Nicolai, a także zespół muzyczny „Pięć i pół”.

O The Voice of Poland marzył od dawna. Brakowało mu jednak czasu, by wziąć udział w przesłuchaniach organizowanych zazwyczaj w weekendy. Wtedy razem z kolegami występowali podczas wesel.

W tym roku pomogła mu… pandemia. Okazało się, że pierwszy casting odbył się w sieci. Występ spodobał się. Mateusz dostał przepustkę do przesłuchań w ciemno. Wykonał utwór zespołu Scorpions. Był rewelacyjny!

Teraz przede nim pierwsza bitwa (emisja za 2-3 tygodnie). Zmierzy się z innym uczestnikiem ze swojej drużyny.

Mateuszowi przez cały czas mocno kibicuje cała rodzina oraz koledzy z zespołu „Pięć i pół”, w którym jest wokalistą i wodzirejem.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra