- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Wypadek koło Czchowa.11 osób rannych w tym dwójka dzieci

- REKLAMA -

Do czołowego zderzenia toyoty i daci doszło dziś około godziny 10 w Będzieszynie w gminie Czchów. Pierwszym z samochodów podróżowało dwie osoby, drugim – dziewięć. Wszyscy uczestnicy zdarzenia, w tym dwójka dzieci, trafili do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają przebieg wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana.

-W wypadku brała udział jeszcze jedna osoba, która oddaliła się z miejsca zdarzenia, może być w szoku, wszystko wskazuje na to, że jest ranna – mówi w rozmowie z portalem Bochniazbliska.pl asp. sztab. Ewelina Buda, rzeczniczka Prasowa KPP w Brzesku .

Służby poinformowały, że dwie osoby ranne są w stanie ciężkim. W akcji ratowniczej wzięły udział dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Droga w tym miejscu została zablokowana. Wyznaczono objazd.

4 komentarze

4 Comments

 1. Avatar

  Mikrobus

  15 września 2023 godzina 18:05

  Nie ma 9 osobowych daacii…..czyli prawko poszło się je..ć.

  • Avatar

   Mieszkaniec

   16 września 2023 godzina 17:54

   A kto matole to napisał że te 9 osób jechało w Dacii???

   • Avatar

    Do nauki

    19 września 2023 godzina 20:44

    Naucz się czytać matołku hehe

 2. Avatar

  gość

  16 września 2023 godzina 09:27

  Podobne zdarzenie tylko mniej osób było kiedyś w Łapczycy gdzie na miejsce przyjechała karetka z dwoma ratownikami, teraz w tym wypadku podobnie.I taki ratownik we dwójkę mają ogarnąć 11 osób w jakim czasie? Owszem podjeżdżają inne karetki straż ,śmigłowce tylko w jakim czasie a oni tam we dwójkę, może zrobimy karetki jednoosobowe bo będzie taniej.Oczywiście dysponenci nie są zaiteresowani tym problemem bo kasa, starostowie ,wojewoda też i media nawet te lokalne mają to gdzieś.Może do nich nikt nie przyjedzie do wypadku to wtedy też będzie taniej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra