- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

WYBORY 2023. Kto będzie miał „jedynkę” na liście Zjednoczonej Prawicy w naszym okręgu?

Fot. małgorzata Więcek-cebula
- REKLAMA -

Nadal nie ma oficjalnej informacji o tym, jak w naszym okręgu, będzie wyglądała lista kandydatów do Sejmu ze Zjednoczonej Prawicy. Nieoficjalnie mówi się, że „jedynką” może być ktoś z zewnątrz. Do tematu odniósł się poseł Norbert Kaczmarczyk, gość ostatniego odcinka „ZAPYTAM WPROST”.

– Wrzucanie kogoś z zewnątrz może spowodować jakieś rozprężenie. To pokazanie, że jest jakiś inny plan. Uważam, że lista, powinna być taka, jak w poprzednich wyborach, bo się się sprawdziła. Każdy pracował, znaczenie ma ta praca powiatowo-gminna. Moim zdaniem lista powinna być podobnie skonstruowana, bo ona przyniosła efekt. Zdobyliśmy wówczas 7 mandat, którego oprócz mnie nikt nie zakładał. Teraz moim zdaniem będzie 6,5 mandatu i bijemy się o ten siódmy – powiedział portalowi Bochnia Brzesko z Bliska poseł Norbert Kaczmarczyk.

W poprzednich wyborach parlamentarnych listę Zjednoczonej Prawicy z jedynką otwierała poseł Anna Pieczarka.

ZOBACZ CAŁY WYWIAD:

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Avatar

    wies

    17 sierpnia 2023 godzina 10:09

    Ten pan młody z proszowickiego chyba myśli że na bocheńszczyźnie żyje ciemnogród. Gdyby nie bosy biegacz to nikt by nie wiedział jaki prezent otrzymał z koryta .Jeżeli był prawdomówny czemu nie pokazał faktur za rzekomo zakupiony ciągnik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra