- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Wiszący most w Damienicach jest już naprawiany. Przeprawa zostanie otwarta jutro!

- REKLAMA -

Dobra wiadomość dla osób korzystających z mostu wiszącego łączącego Chodenice i Damienice. Przeprawa jest już naprawiana.

O złym stanie mostu pisaliśmy wczoraj ZOBACZ po interwencji jednej z naszych Czytelniczek. Mieszkanka Bochni zwróciła uwagę na spore ubytki w drewnianej przeprawie, które mogą doprowadzić do tragedii.

Wczoraj most został zamknięty. A dziś rano otrzymaliśmy informację z bocheńskiego magistratu, że most jest już naprawiany, a jego otwarcie zaplanowano na jutro!

4 komentarze

4 Comments

 1. Avatar

  I tak ma byc

  05 lipca 2022 godzina 09:59

  Dało się,ale to dzięki nagłośnieniu tematu na portalach.

 2. Avatar

  Anonim

  05 lipca 2022 godzina 10:28

  Poprzedni wójt pilnował takich rzeczy – w zimie płacił za odśnieżanie całego mostu a w lecie wymieniał deski poszycia też na całosci. Pewnego dnia się wkurzył na burmistrza za olewanie przez niego tematu wspólnego remontu po powodzi i utrzymania mostu. Po dużej śnieżycy kazał odśnieżyć tylko wiejską połowę mostu. Zadziałało. Miejscy spacerowicze zamiast do Puszczy poszli na spacer do magistratu.

 3. Avatar

  Fart

  05 lipca 2022 godzina 10:29

  Poprzedni wójt pilnował takich rzeczy – w zimie płacił za odśnieżanie całego mostu a w lecie wymieniał deski poszycia też na całosci. Pewnego dnia się wkurzył na burmistrza za olewanie przez niego tematu wspólnego remontu po powodzi i utrzymania mostu. Po dużej śnieżycy kazał odśnieżyć tylko wiejską połowę mostu. Zadziałało. Miejscy spacerowicze zamiast do Puszczy poszli na spacer do magistratu, tam sielanki nie było.

  • Avatar

   Anonim

   06 lipca 2022 godzina 14:18

   Na kładce w Krzyżanowich – Proszówkach też już pasuje wymienić niektóre szczebelki bo mimo, że most niedawno naprawiany to po zimie drewno jak to drewno niszczeje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra