- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

W sobotę kolejny występ Wiktorii Kasprzyk w THE VOICE KIDS – WIDEO

- REKLAMA -
Fot. The Voice Kids

Tym razem 12-letnia uczennica Szkoły Podstawowej nr 4 w Bochni zmierzy się w „Bitwie”. Do tego występu utalentowana mieszkanka Stanisławic przygotowywała się pod czujnym okiem Cleo.

– Na razie mogę zdradzić tylko tyle, że utwór w „Bitwie” zaśpiewam razem z trzema innymi uczestniczkami programu. Najpierw ćwiczyłam do w domu, a później wykonanie piosenki szlifowałam pod okiem Cleo – podkreśla w rozmowie z Portalem Bochnia Brzesko z Bliska Wiktoria Kasprzyk.

Wiktoria bardzo miło wspomina spotkanie z ekipą The Voice Kids.

– Stres pojawił się dopiero, podczas samego nagrania, ale minął po zaśpiewaniu pierwszej części utworu. Mogę zdradzić, tylko tyle, że jestem bardzo zadowolona z występu. To idealna piosenka jeśli chodzi o moje możliwości głosowe – mówi tajemniczo Wiktoria.

O tym, czy przedstawicielka Bocheńszczyzny przejdzie do kolejnego etapu programu, okaże się już w sobotę po godz. 20.

Wiktoria śpiewa od dziecka. I robi to z wielką pasją. Zaczynała w bocheńskim MDK pod kierunkiem Sary Rynowskiej, potem były zajęcia z emisji głosu prowadzone przez sopranistkę Martę Trybulec, a ostatnio przez Katarzynę Wrońską z Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach.

Wiktoria jest też bardzo dobrą uczennicą. Od czterech lat gra na gitarze, piąty rok uczy się hiszpańskiego. Od roku chodzi także na zajęcia z akrobatyki.

2 komentarze

2 Comments

 1. Kamilka

  19 marca 2021 godzina 16:28

  Niech zdradzi czy doszła do finału

  • Kropidlo

   20 marca 2021 godzina 11:01

   Hahaha!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra