- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

W pożarze stracili dom i miejsca pracy. Ruszyła zbiórka dla pogorzelców ze Starego Wiśnicza. Pomożesz?

- REKLAMA -

W jeden wieczór runęło całe dotychczasowe życie trzech rodzin. Stracili nie tylko dach na głową, ale też miejsca pracy. Aby mogli odbudować to, co uległo zniszczeniu bardzo potrzebują naszego wsparcia. Wczoraj ruszyła zrzutka dla pogorzelców ze Starego Wiśnicza.

Pożar, który wybuchł w piątkowy wieczór zniszczył nie tylko dom w Starym Wiśniczu, ale także zlokalizowany obok warsztat samochodowy i stolarnię, miejsce pracy i utrzymania dwóch braci.

– Nikt z nas nie zna ogromu takiej tragedii i zniszczeń. Widzimy na zdjęciach to, co pozostało, nie widzimy jednak wypaczonych okien, zalanych pomieszczeń, zapachu spalenizny, utraconych podstawowych rzeczy codziennego użytku – pisze Krzysztof Feliksiak, organizator uruchomionej zbiórki.

Pogorzelcom można pomóc wpłacając pieniądze na specjalnie utworzone konto:

WESPRZYJ POGORZELCÓW

O tym pożarze pisaliśmy tutaj:

2 komentarze

2 Comments

 1. Aamik

  19 stycznia 2021 godzina 11:50

  Proszę założyciela zbiórki o potwierdzenie swojej tożsamości. W innym wypadku można poddać w wątpliwość szczerość intencji zbierającego.

  • Anonim

   19 stycznia 2021 godzina 13:33

   Szanowni Państwo,
   Dla potwierdzenia tożsamości portal potrzebuje 2dni roboczych, dokumenty zostały wysłane i tożsamość dzisiaj została potwierdzona przelewem weryfikacyjnym, oraz skanem dokumentów. Jest to już widoczne przy profilu.
   Po weryfikacji danych tożsamości wysłałem weryfikację zrzutki – przesłałem stosowne dokumenty.
   Mam nadzieję, że potwierdzenie szczerości intencji zbierającego pozwoli Państwu na pomoc osobom w potrzebie – zachęcam serdecznie do wpłat.

   Z poważaniem,
   Krzysztof Feliksiak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra