- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

W poniedziałek prezydent Andrzej Duda razem z Agatą Kornhauser-Duda odwiedzi Lipnicę Murowaną i Trzcianę

- REKLAMA -

W Lipnicy Murowanej ok. godz. 12 para prezydencka weźmie udział w uroczystości odsłonięcia tablicy upamiętniającej śp. Marię i Lecha Kaczyńskich obok kościoła św. Andrzeja Apostoła, a także w ceremonii wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Kolejnym punktem wizyty będzie Trzciana – ok. godz. 14, gdzie para prezydencka spotka się z mieszkańcami tej gminy.

LIPNICA MUROWANA

godz. 12.10     Udział Pary Prezydenckiej w uroczystości odsłonięcia tablicy upamiętniającej śp. Marię i Lecha Kaczyńskich (teren przy Kościele św. Andrzeja Apostoła, Lipnica Murowana 39)

Planowane jest wystąpienie Prezydenta RP.

godz. 13.15    Udział Pary Prezydenckiej w ceremonii wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie (Gminny Dom Kultury, Lipnica Murowana 74)

Planowane jest wystąpienie Prezydenta RP.

TRZCIANA

godz. 14.10     Udział Prezydenta RP w spotkaniu z mieszkańcami 

Planowane jest wystąpienie Prezydenta RP.

Uroczystości w Trzcianie rozpoczną się o godzinie 12.45 zgodnie z ceremoniałem strażackim. W planach jest włączenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamionnej do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego oraz przekazanie nowego samochodu dla OSP Kamionna.

Kolejnym punktem będzie uroczyste otwarcie budynku Urzędu Gminy i poświęcenie tego obiektu. Para prezydencka spotka się z mieszkańcami i organizacjami działającymi na terenie gminy Trzciana o godz. 14.10.

– Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców. Od godziny 12.30 będzie możliwość wejścia na plac. Prosimy o pozostawienie samochodów poza terenem urzędu gminy – apeluje Cezary Stawarz, wójt gminy Trzciana.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra