- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

W filmowym hicie „Perfect Addiction” swój udział mieli ludzie MMA z Bochni WIDEO, ZDJĘCIA

Fot. Tomasz Knap
- REKLAMA -

Ponad dwa miesiące ekipa MMA z Fightman Club w Bochni pracowała przy scenografii amerykańsko-niemieckej produkcji “Perfect Addiction”. Zdjęcia były kręcone w Krakowie, Alwerni i Katowicach. Tomasz Knap założyciel i trener Fightmana był w “Perfect Addiction” konsultantem MMA. W produkcji wystąpili także zawodnicy z Bochni: Hubert Knap i Dominik Początko.

Naszym zadaniem było zbudowanie klatek, w których walczyli główni bohaterowie filmu. Twórcom obrazu bardzo zależało na autentyczności, stąd zaangażowanie do filmu osób ze środowiska MMA – mówi Tomasz Knap.

„Perfect Addiction” jest filmową adaptacją powieści Claudii Tan o tym samym tytule. Opowiada historię trenerki MMA Sienny Lane. Młoda kobieta była pewna, że w końcu uporządkowała swoje życie: ładne mieszkanie, wymarzona praca i Jax, miłość jej życia. Wszystko wydawało się idealne… aż nagle przestało. Sienna musi zmierzyć się z ostateczną zdradą najbliższych jej osób, będzie szukać zemsty i zamierza uderzyć Jaxa tam, gdzie boli: na ringu.

Film jest dostępny od 24 marca w Amazon Prime.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Avatar

    Anonim

    31 marca 2023 godzina 12:54

    Super

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra