- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Ukradli ze sklepu butelkę drogiego alkoholu, zatrzymał ich policjant, który akturat przejeżdżał

- REKLAMA -

We wtorek około godz. 13.30, policjant drogówki KPP w Bochni w czasie wolnym od służby przejeżdżając przez Proszówki zauważył jak ze sklepu wybiegły dwie młode osoby a za nimi ruszył w pogoń pracownik ochrony.

– Funkcjonariusz podejrzewając że jest świadkiem ucieczki złodziei sklepowych pojechał za uciekającymi po czym po chwili zatrzymał swój samochód i kontynuował pościg pieszo – tłumaczą policjanci z bocheńskiej.

Po kilkuset  metrach udało mu się zatrzymać młodego mężczyznę i kobietę. Po chwili do policjanta dobiegł pracownik ochrony, a funkcjonariusz  wezwał na miejsce patrol policji. Jak się okazało sklepowi złodzieje ukradli  wartą ponad 130 zł butelkę alkoholu. 

Skradziony produkt wrócił do sklepu, a przybyli na miejsce policjanci ustalili, że zatrzymani mieszkańcy powiatu wielickiego mają  związek również z innymi kradzieżami dokonanymi wcześniej w tym sklepie. Ustalono m.in. że  16 czerwca  br. złodziejska para ukradła półtoralitrową butelkę markowego alkoholu. 

Na miejscu za popełnioną kradzież na każdą z tych osób nałożono mandat karny w wysokości 500 zł. Ponadto w KPP w Bochni prowadzone jest postępowanie w sprawie o wykroczenie dotyczące kradzieży z czerwca 2020 r.

3 komentarze

3 Comments

 1. Avatar

  Mieszkaniec

  28 lipca 2020 godzina 22:48

  Super postawa Policjanta ja dziekuje ze mieszkam w Polsce w powiecie bochenskim bo tu mozna czuc sie bezpiecznie ze tacy ludzie oddani sluzbie czuwaja nad nami.

 2. Avatar

  Euhenio

  29 lipca 2020 godzina 13:10

  Zacznijcie robić im wnioski bo mandat do dla ludzi którzy pracują. A to zapewne jakiś motłoch.

 3. Avatar

  Bochnianin

  29 lipca 2020 godzina 19:03

  Brawo dla Policjanta oby więcej takich postaw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra