- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Trzciana. Prezydent spotkał się z mieszkańcami DUŻO ZDJĘĆ

- REKLAMA -

W Trzcianie prezydent Andrzej Duda wziął udział w uroczystym otwarciu budynku Urzędu Gminy i poświęcenie tego obiektu. Para prezydencka spotkała się z mieszkańcami i organizacjami działającymi na terenie gminy Trzciana.

– Chciałbym, aby moi rodacy w całym kraju czuli, że prezydent jest blisko nich. Nie tylko w Warszawie, ale chciałbym aby takie spotkanie było możliwe tam, gdzie mieszkacie, dlatego jeżdżę po całym kraju – podkreślał prezydent w Trzcianie.

Prezydent mówił też, iż dla samorządów z Polskiego Ładu przewidziana jest kwota 20 mld zł na inwestycje o charakterze lokalnym i zachęcał do występowania o środki z tego funduszu;

-Polski Ład to wielkie zamierzenie inwestycyjne, ale jestem przekonany, że zrealizowane mądrze, przyniesie ogromny impuls rozwojowy dla naszego kraju. Realizacja inwestycji oznacza nowe miejsca pracy i rozwój regionów – podkreślał Andrzej Duda.

Uroczystości z udziałem prezydenta poprzedziło włączenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamionnej do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego oraz przekazanie nowego samochodu dla OSP Kamionna.

2 komentarze

2 Comments

 1. Avatar

  Hugo bobik

  05 lipca 2021 godzina 19:41

  Może Pan Bukowiec na prezydenta z ramienia porozumienia w następnych wyborach

 2. Avatar

  maciek

  06 lipca 2021 godzina 07:43

  Głosowały za piątką dla zwierząt która uderzą w polska wieś i maja się czelność dalej na wsi pokazywać a głupi lud i jeszcze bije brawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra