Policja wsparta przez strażaków poszukuje 34-letniego mężczyzny, który o godzinie 18 wybiegł z domu z 2-letnim synem.
-Ze wstępnych ustaleń wynika, że w domu rodzinnym 34-latka doszło do konfliktu. Mężczyzna kłócił się między innymi ze swoim ojcem – mówi asp. sztab. Dominika Półtorak, rzecznik prasowy KPP w Bochni.
Akcja jest prowadzona na terenie całego powiatu bocheńskiego. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które widziały mężczyznę: 170-175 cm wzrostu z brodą, ubranego w jeansy koloru granatowego i szarą bluzę.
Informacje można przekazywać pod numer 112 lub 14 615 22 22
AKTUALIZACJA
Godz. 23.20
Chłopiec i jego ojciec odnaleźli się. Okazało się, że byli u rodziny w Łapanowie. Policja nie udziela więcej informacji.
Godz. 23.10
Na razie nie odnaleziono poszukiwanych. jak podaje portal Bochnia112.pl w akcji udział biorą jednostki z kamerami termowizyjnymi oraz sprzęt terenowy.
Godz. 23.00
Działania poszukiwawcze są prowadzone na terenie całego powiatu bocheńskiego, szczególnie zaś w gminie Trzciana, gdzie doszło po porwania chłopca ok. godziny 18.
Godz.22.57
Policja zezwoliła na upublicznienie także wizerunku ojca małego Jasia:
Godz. 22.42
W poszukiwaniach biorą udział także policjanci z pasami tropiącymi, którzy do Trzciany przyjechali z KWP w Krakowie.
