- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Siódme urodziny Ali i Hani, bocheńskich bliźniaczek, które urodziły się jako wcześniaki DUŻO ZDJĘĆ, WIDEO

Fot. małgorzata Więcek-cebula
- REKLAMA -

Ala i Hania Łazarz, bocheńskie bliźniaczki w niedzielę skończą 7 lat. Dziś dziewczynki, które urodziły się jako wcześniaki odwiedzili przedstawiciele Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Jachowicz Tradycja i Kultura, które działa przy SP nr 1 w Bochni.

Dziewczynki otrzymały w prezencie mnóstwo pięknych ubranek i zabawek , a także środków pielęgnacyjnych, które zebrano podczas zbiórki zorganizowanej przez stowarzyszenie w Siłowni Ladies Team.

Był też wspaniały tort z ulubionymi bohaterami bajki dziewczynek, który tradycyjnie ufundowała Sylwia Pałkowska z Pracowni Tortów Słodka Bochnia.

Mama dziewczynek otrzymała także symboliczny czek na ponad 8 tysięcy złotych. To dochód z kawiarenki zorganizowanej w Szkole Podstawowej nr 1 w Bochni. Słodkości na to wydarzenie przygotowali uczniowie klas czwartych.

– Dziękuję Wam za pamięć i te wspaniałe prezenty. Pieniądze zostaną przeznaczone na turnus rehabilitacyjny, na który już niebawem jadą dziewczynki – mówi Aleksandra Łazarz, mama bliźniaczek.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Avatar

    Aleksandra

    08 kwietnia 2023 godzina 07:25

    Wszystkiego najlepszego dla pięknych solenizantek, dużo zdrówka i udanego wyjazdu na turnus rehabilitacyjny. Pozdrawiam całą rodzinkę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra