- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Rodzina z Kamionnej straciła w pożarze dom. Przyjaciele, chcą pomóc w jego odbudowie, zorganizowali zrzutkę!

Z pięknego zadbanego domu została tylko góra gruzu. Pożar, do którego doszło na początku marca zniszczył wszystko. Rodzina z Kamionnej musi odbudować swój dom od podstaw. Wymienić trzeba nawet fundamenty.

Z pomocą małżeństwu z Kamionnej przyszli przyjaciele. Zorganizowali zrzutkę. W planach mają też inne akcje charytatywne, podczas których będą zbierane fundusze na odbudowę.

„Dorobek całego życia strawiony przez płomienie. Nikt nie spodziewał się, że to zdarzy się właśnie im – ludziom, na których pomoc zawsze mogli liczyć inni. Pomimo szybkiej reakcji  3 zastępów Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Bochni oraz okolicznych 6 jednostek OSP nie udało się uratować domu w miejscowości Kamionna.

Tylko opatrzność sprawiła, że nikt z domowników nie ucierpiał w pożarze. Po latach pracy i wyrzeczeń wszystko przepadło. Serce pękło na milion kawałków. Stoisz bezradnie i patrzysz jak wszystko budowane przez pokolenia przepada na zawsze. Bo dom to miejsce do którego każdy z nas wraca. Zwłaszcza ten dom, który łączył tak wielu ludzi. Jednak poddać się nie można- trzeba iść do przodu.

Na postawienie nowego budynku potrzebne są ogromne środki finansowe. Zbiórka w całości przeznaczona będzie na budowę nowego domu. Liczy się każda wpłata, każde dobre serce. Wzbudźmy nadzieję tej rodziny na lepsze jutro”

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra