Wydarzenia

Region. Sławomir Pater szefem TARR, jego zastępcą Tomasz Całka

Zmiany kadrowe w Tarnowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Od maja prezesem spółki jest Sławomir Pater związany z PiS kandydat na burmistrza Brzeska w ostatnim wyborach samorządowych, wiceprezesem został natomiast Tomasz Całka – Solidarna Polska – były wicestarosta powiatu bocheńskiego, ostatnio szef wydziału budownictwa w gminie Bochnia.

Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (TARR S.A.) jest wyspecjalizowaną instytucją rozwoju regionalnego, która działa we współpracy z władzami państwowymi i lokalnymi oraz instytucjami, organizacjami i podmiotami gospodarczymi, a także instytucjami oraz placówkami naukowymi i kulturalnymi.

TARR S.A. została utworzona w 1995 roku i od tego momentu zajmuje się realizacją przedsięwzięć stymulujących rozwój społeczny i gospodarczy regionu tarnowskiego, wspomaganiem procesów restrukturyzacyjnych i prywatyzacyjnych sektora publicznego, wpieraniem przedsięwzięć związanych z ekologią i ochroną środowiska naturalnego, jak również realizacją przedsięwzięć służących tworzeniu nowych miejsc pracy, konsolidacji lokalnych środowisk gospodarczych oraz pozyskiwaniem środków krajowych i zagranicznych na realizację regionalnych przedsięwzięć gospodarczych i ekologicznych.

2 komentarze

2 Comments

  1. Kolega

    08 maja godzina 15:51

    I jeszcze tam nie było Tomusia !!??

  2. erni

    08 maja godzina 21:04

    To już gmina mu się znudziła czy go wyrzucili?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra