- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Radosław Macoń krytycznie o konferencji PiS: sam Bareja nie powstydziłby się organizacji takiego spektaklu obłudy i zakłamania

Fot. Fb radosław macoń
- REKLAMA -

Z ostra krytyką spotkała się wczorajsza konferencja prasowa posła Wiesława Krajewskiego i senatora Włodzimierza Bernackiego podczas której przedstawiciele PiS poinformowali o przyznanych przez rząd dotacjach dla samorządów Bocheńszczyzny.

-Na bocheńskim rynku grupa Zjednocznej łże-Prawicy przy asyście funkcjonariuszy fabryki kłamstwa z TVPiS wręczała tekturowe czeki „swoim” samorządowcom. Ilość zer na rynku była powalająca. Zabrakło jedynie słomianego Misia o którego by można zapytać: po co jest ten Miś?- skomentował konferencję Radosław Macoń.

– Zatrważające jest to, że wygląda to tak, iż Oni wierzą, że od siebie dają te pieniądze. Więc jeszcze raz przypomnę ekonomicznym płaskoziemcom z grupy rekonstrukcyjnej przedwojennej sanacji słowa śp. Małgorzaty Thatcherowej : „Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy” – zakończył wpis przedstawiciel Konfederacji.

4 komentarze

4 Comments

 1. Avatar

  Bolec

  31 maja 2022 godzina 19:56

  Panu Maconiowi brzuszek się zaokrąglił pewnie często pali grill

 2. Avatar

  Kosa

  01 czerwca 2022 godzina 09:51

  Kukiz 15, Nowa Prawica, Kongres Nowej Prawicy, Konfederacja a co za chwilę? Kandydat na burmistrza z poparciem 300-stu paru głosów, wieczny kandydat to na radnegho, to na posła, to na burmistrza. I on mówi o Barei??? Żal ścisnął (wiadomo co), że PiS daje kasę samorządom. Już widzę, gdyby on miał w tym swój udział! 100 konferencji prasowych, włażenie do redakcji każdej gazety, każdego radia i każdej telewizji i okrzyki: patrzcie to JA załatwiłem! A tak pozostaje okazja, żeby zaistnieć przy okazji wydarzenia, w którym są inni aktorzy. Co jest bardziej żenujące? Grupka posłów i radnych cieszących się z sukcesu, czy zżymający się wieczny przegrany?

  • Avatar

   SPROSTOWANIE

   01 czerwca 2022 godzina 16:05

   Kongres Nowej Prawicy, KORWiN, Konfederacja ( to partia techniczna- wiec nie jest możliwe być tam członkiem).

 3. Avatar

  1080Baranów

  01 czerwca 2022 godzina 13:15

  Macoń to powinien się uczyć od naszej Celinki i Mareczka jak zaistnieć. Marek z promesami i gminy Łapanów (a wójta nie zaproszono, taka ciekawostka) i powiatu paradował po rynku. Oznajmiając wszem i wobec „to ja to załatwiłem”. I z tą narracją idą w świat, szkoda tylko, że my mieszkańcy takich obłudników tolerujemy i popieramy. A wszystko to wzięło się ze starej maksymy!!!.

  „Prawda ustępuje głupocie, i dla tego głupota opanowała Świat”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra