- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Przyjechał w odwiedziny do kolegi, gdy brakło mu papierosów w nocy włamał się do stacji paliw

- REKLAMA -

Policjanci z Wydziału Kryminalnego brzeskiej jednostki ustalili mężczyznę, który włamał się do jednej ze stacji paliw w powiecie brzeskim. Chciał ukraść papierosy, przy okazji zabrał alkohol.

5 lipca br. nad ranem dyżurny brzeskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o włamaniu do stacji paliw w powiecie brzeskim. Policjanci, którzy zostali wysłani na miejsce ustalili, że do zdarzenia doszło przed godziną 1.

Sprawca wyłamał okno znajdujące się w części sklepowej stacji i wszedł do środka. Włamywacz ukradł kilka paczek papierosów i alkohol. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady, w tym także traseologiczne, pozostawione na stacji przez sprawcę.

Zebrane przez kryminalnych informacje doprowadziły  do 20-letniego mieszkańca Krakowa. Okazało się, że mężczyzna w noc włamania rzeczywiście przybywał na terenie powiatu brzeskiego.

Przyjechał w odwiedziny do swojego znajomego, a gdy w trakcie spotkania towarzyskiego jak twierdził zabrakło mu papierosów, nie bacząc na konsekwencje włamał się do stacji paliw.

– „Zaopatrzył się” jednak nie tylko w kilka paczek papierosów, ale przy okazji w trunki. Drobne zakupy będą go teraz sporo kosztować. W środę, 15 lipca mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności – mówi asp. szt. Ewelina Buda z KPP w Brzesku.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra