- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Premier Mateusz Morawiecki otworzył Gminny Inkubator Przedsiębiorczości w Trzcianie DUŻO ZDJĘĆ, WIDEO

Fot. małgorzata Więcek-cebula
- REKLAMA -

Otwarcie Gminnego Inkubatora Przedsiębiorczości było połączone z odsłonięciem pamiątkowej tablicy nadania temu obiektowi imienia Kornela Morawieckiego Solidarności Walczącej.

W spotkaniu wzięli udział parlamentarzyści, samorządowcy, a także mieszkańcy gminy. Poprowadził je Cezary Stawarz, wójt gminy Trzciana.

– Inkubator to miejsce, w którym przedsiębiorca na wczesnym etapie rozwoju będzie mógł skorzystać z bezpłatnej pomocy w zakresie szkoleń, usług informatycznych, powierzchni biurowej czy doradztwa specjalistycznego – zapewniał wójt Cezary Stawarz.

– Wierzę, że ten inkubator będzie rozsadnikiem pomysłów dla wspaniałych ludzi, którzy te pomysły zaniosą gdzieś w przyszłość, w Polskę, do różnych sektorów gospodarki i będziemy z nich wszystkich dumni – powiedział Mateusz Morawiecki podczas uroczystego otwarcia obiektu.

Premier podziękował mieszkańcom za zadanie inkubatorowi imienia Kornela Morawieckiego Solidarności Walczącej.

– Mój ojciec odkąd ja go pamiętam był eksperymentatorem, nie bał się żadnych eksperymentów, był fizykiem teoretycznym. Możecie sobie państwo wyobrazić jak bardzo był inspirujący w swoich różnych wizjach. Jestem przekonany, że gdyby urodził się w gminie Trzciana, jakieś dwadzieścia lat temu, byłby jednym z pierwszych uczestników, użytkowników tego inkubatora – dodał premier.

2 komentarze

2 Comments

  1. wolf

    18 lipca 2022 godzina 21:13

    Pinokio. Nochal coraz dłuższy się robi

  2. Z gminy

    19 lipca 2022 godzina 12:24

    P.Celinka ładnie się prezentuje tylko dekolt ciut za skromny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra