- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Politycy PO w Brzesku: Ludzie w Polsce potrzebują polityków którzy mówią prawdę, z którymi mogą porozmawiać i rozwiązywać problemy ZDJĘCIA, WIDEO

Fot. małgorzata Więcek-cebula
- REKLAMA -

Ludzie w Polsce potrzebują polityków, którzy mówią prawdę, z którymi mogą porozmawiać, z którymi mogą wspólnie rozwiązywać problemy. Nie chcą narzucania, ani ludzi którzy im mówią co wolno, a czego nie. My od wielu miesięcy jeździmy po Polsce i rozmawiamy z Polkami. Polacy chcą szacunku, normalności i bezpieczeństwa – mówiła poseł Małgorzata Kidawa-Błońska podczas briefingu prasowego zorganizowanego na brzeskim Rynku w ramach kampanii Koalicji Obywatelskiej „Tu Jest Przyszłość”.

Do Brzeska na zaproszenie Łukasza Pasierba z lokalnych struktur PO przyjechali posłowie Małgorzata Kidawa-Błońska, Bartosz Arłukowicz, Anna Wojciechowska oraz Marek Krząkała. 

Kulminacyjnym punktem wizyty parlamentarzystów było otwarte spotkanie z mieszkańcami Brzeska oraz powiatu brzeskiego, w budynku Cechu Rzemieślników oraz Małych i Średnich Przedsiębiorców  w Brzesku.

Spotkanie poprzedził briefing prasowy na brzeskim Rynku.

-Przyjechaliśmy do Brzeska, by spotkać się z tymi , co chcą nam powiedzieć o swoich problemach. Widzieliśmy się z wójtami, sołtysami, seniorami. Byliśmy u wędkarzy. Przyjechaliśmy, by porozmawiać z ludźmi i powiedzieć, jakiej Polski my chcemy, jaka możemy zaproponować. Polski w której szanuje się odmienność, silny chroni praw słabszego, w której seniorzy są szanowani, w której nie buduje się rowu przepaści pomiędzy różnymi grupami społecznymi – mówił w Brzesku poseł Bartosz Arłukowicz.

Chcemy zaproponować ludziom poczucie bezpieczeństwa finansowego, ekonomicznego, zdrowotnego. To jest naszym zadaniem – podkreślała z kolei poseł Anna Wojciechowska.

-Rozmawiamy z samorządowcami, którzy apelują o to, by pozwolić im decydować tutaj lokalnie o tych problemach, które ich dotyczą. Nie może być tak, że to Warszawa narzuca im pewne rozwiązania, a oni nic nie mają do powiedzenia – przekonywał poseł Marek Krząkała.

-Zapraszając posłów chciałbym , aby poznali te problemy lokalne i powiatowe, o których sygnalizują nam samorządowcy, seniorzy czy inne grupy społeczne – zapewniał podczas briefingu Łukasz Pasierb.

3 komentarze

3 Comments

 1. Avatar

  Babcia

  16 maja 2023 godzina 13:54

  Z kim rozmawiali, sami że sobą bo nikogo oprócz „pełewców” nie ma.

 2. Avatar

  Polka

  16 maja 2023 godzina 13:55

  A czy pani Kidawa znalazła już swój program?????

 3. Avatar

  ###

  16 maja 2023 godzina 18:40

  Żałosne osoby, Żałosne PO, dno i metr w mule

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra