- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Podczas kiermaszu w Bochni dla Marcelka zebrano ponad 8 tys. zł. Na zorganizowane pozostałej kwoty pozostało kilkanaście dni

- REKLAMA -

Podczas kiermaszu zorganizowanego w sobotę obok siedziby Caritas w Bochni zebrano 8,2 tys. zł. Pieniądze trafiły na konto Marcelka Kubali z Jadownik, którego czeka przeszczep wątroby. Operację ratującą życie chłopca zdecydowali się przeprowadzić lekarze ze szpitala w Chicago. Zabieg i także późniejsze leczenie kosztuje blisko 8 mln zł. Nieco ponad połowę tej kwoty już zebrano. Na zorganizowane pozostałej części zostało kilkanaście dni.

W piątek wieczorem rodzice Marcelka podziękowali za pomoc i poinformowali na FB, że w ciągu najbliższych dni będzie znany termin operacji ich syna.

„Dziękujemy za to, że z nami Jesteście i nas wspieracie! Dzięki Wam jesteśmy już na tak dalekim etapie naszej podróży! Przed nami jednak wciąż daleka droga i walka o życie naszego synka. Właśnie teraz Marcelek będzie potrzebował Waszego wsparcia najbardziej! Kolejne procedury i badania przebiegają bardzo szybko i możliwe, że już na dniach poznamy termin operacji, z tych powodów zbiórka na Siepomaga została skrócona do końca marca, jak najszybciej musimy uzbierać potrzebną kwotę”.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra