- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

www.pilnujewyborow.pl – briefing prasowy bocheńskich struktur Platformy Obywatelskiej – WIDEO

Musimy razem przypilnować najbliższych wyborów parlamentarnych – przekonywali działacze bocheńskich struktur Platformy Obywatelskiej podczas briefingu prasowego zorganizowanego dziś przed południem w centrum Bochni.

– Dziś w Polsce nikt nie ma złudzeń, że najbliższe wybory parlamentarne zorganizowane na jesień, to będą najważniejsze wybory po 1989 roku. Te wybory zdecydują o tym, w jakim kraju chcemy żyć, mieszkać, pracować. Odpowiedzą na wiele pytań: czy chcemy by „pan” na warszawskim Żoliborzu decydował o życiu naszych mam, żon, córek, wnuczek. Wszyscy bowiem w pamięci mamy tragiczną śmierć pani Doroty w nowotarskim szpitalu. Czy chcemy, aby spółki Skarbu Państwa drenowały portfele Polaków? -pytał podczas briefingu Krzysztof Nowak szef struktur PO na Bocheńszczyźnie, radny Sejmiku Wojewódzkiego.

Krzysztof Nowak zaapelował do mieszkańców powiatu bocheńskiego, by włączyli się do obywatelskiej kontroli wyborów. PO stworzyła specjalna stronę www.pilnujewyborow.pl

-Poprzez tę stronę każdy, kto będzie chciał nam pomóc, aby te wybory były przejrzyste, transparentne, abyśmy mogli policzyć te wybory równolegle z PKW, może przyłączyć się do naszej akcji – podkreśla Krzysztof Nowak.

2 komentarze

2 Comments

 1. Avatar

  ***** **

  19 czerwca 2023 godzina 20:03

  Garstka fanatyków politycznych się przewietrzyła tylko i nikogo zainteresowanego.

 2. Avatar

  80+

  19 czerwca 2023 godzina 20:47

  Jaka partia takie mohery 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra