- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Piąte urodziny Ali i Hani. Mnóstwo prezentów od przyjaciół bliźniaczek ZDJĘCIA

Fot. Małgorzata Więcek-Cebula
- REKLAMA -

Był piękny tort, życzenia i mnóstwo prezentów. Dziś Ala i Hania obchodziły 5-urodziny. Z tej okazji bliźniaczki odwiedzili przedstawiciele Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci – Jachowicz Tradycja i Kultura ze SP nr 1 w Bochni, którym kieruje Beata Drużkowska.

-W prezencie dziewczynki dostały zabawki i słodycze, ale także pampersy, chusteczki, kaszki, mleko i ubranka – wylicza Beata Drużkowska, która wyszła z inicjatywą zorganizowania urodzinowego prezentu dla bliźniaczek.

W akcję zaangażowało się mnóstwo osób. Prezenty można było zostawiać w klubie sportowym Katarzyny Knap, Szkole Podstawowej nr 1 w Bochni, Przedszkolu nr 2 w Bochni.

Prawdziwą furorę podczas urodzin zrobił tort, który był prezentem od Sylwii Pałkowskiej z Pracowni Tortów Artystycznych. Autorka tego cukierniczego dzieła do ozdobienia go wykorzystała motyw z ulubionej bajki dziewczynek.

– Bardzo dziękuje wszystkim osobom, które zaangażowały się w zorganizowanie prezentów: Marianowi Mikulskiemu, Monice Czesak i Jolancie Kościółek, a także rodzicom i uczniom SP nr 1 w Bochni, Katarzynie i Tomaszowi Knap z klubu sportowego Ladies Team, Sylwii Pałkowskiej, Marzenie Wronie-Szydłowskiej, Bernadetcie Noskowicz-Czajka z Przedszkola nr 2 w Bochni oraz Klaudynie Cupał – wylicza organizatorka akcji.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra