- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Ogromny odzew na apel o pomoc 10-letniemu Patrykowi! Od wczoraj zebrano blisko 70 tys. złotych

- REKLAMA -

Kolejne osoby włączają się w pomoc Patrykowi, który pięć dni temu stracił tatę, a sam w ciężkim stanie trafił do jednego z krakowskich szpitali. Chłopiec nadal jest w śpiączce.

Wczoraj pisaliśmy o uruchomieniu zbiórki na leczenie Patryka ZOBACZ. Akcja zainicjowana przez przyjaciół rodziny spotkała się z ogromnym odzewem. W ciągu jednego dnia wsparło ją ponad 500 osób, przekazując blisko 70 tys. zł.

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ

W pomoc angażują się nie tylko osoby prywatne, pomoc przekazują także firmy. Kawiarnia Giona w Szczurowej i Bochni wystawiła na licytację Tort Walentynkowy. Całkowity koszt z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie chłopca. Licytacja potrwa do godz. 20.00 – 10 lutego 2021 KUP TORT I POMÓŻ PATRYKOWI

Do tego tragicznego wypadku doszło w miniony czwartek – 21 stycznia ok. 12.30 na drodze wojewódzkiej nr 964 w Strzelcach Małych w gminie Szczurowa. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 57-letni kierowca samochodu ciężarowego uderzył w zaparkowane na poboczu renault megane. Samochód osobowy przemieścił się spychając stojących obok niego ojca i syna. Mężczyzna zginął na miejscu, chłopiec w stanie ciężkim trafił do szpitala.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra