- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

UWAGA! Od poniedziałku zmiana organizacji ruchu obok sklepu ZENIT – MAPA

- REKLAMA -

Uwaga mieszkańcy Bochni! W związku przebudową chodnika od poniedziałku zostaje wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na ul. Kazimierza Wielkiego pomiędzy ul. Kącik a Rynkiem. Roboty wykonywane będą przy całkowitym zajęciu chodnika i fragmentu jezdni.

W trakcie etapu nr 1 (od strony DH ZENIT) wykonane zostaną prace po południowej stronie ulicy Kazimierza Wielkiego. Chodnik w miejscu robót zostanie wygrodzony i aby przejść dalej trzeba będzie skorzystać z sąsiednich przejść i drugą stroną drogi dotrzeć w pożądane miejsce. Wszystko zostanie odpowiednio oznakowane tak jak w opracowanym projekcie.

W trakcie etapu nr 2 (od strony WDH) wykonane zostaną prace po północnej stronie ulicy Kazimierza Wielkiego. Ruch pieszych będzie odbywał się analogicznie jak w etapie poprzednim z tym, że drugą strona ulicy.

Prowadzący działalność gospodarczą do swoich nieruchomości będą mieli zorganizowane dojście.

-Prosimy o zrozumienie i cierpliwość. Celem zamknięcia całkowitego tych odcinków chodników jest sprawne i bezpieczne wykonanie robót – apelują urzędnicy z bocheńskiego magistratu.

Na dzień dzisiejszy szacujemy przy dobrych warunkach pogodowych że roboty potrwają około trzech  tygodni.

3 komentarze

3 Comments

 1. Avatar

  świadek

  20 listopada 2021 godzina 03:12

  Dlaczego Kolawinski nie zrobi obiecanego kiedyś lewoskrętu dla pojazdów jadących ul Kazimierza Wlk. od strony Krakowa i skręcających w Rynku w lewo w kierunku ul. Szewskiej ? Nie dość że zablokowano ruch na zachodniej pierzei Rynku (likwidacja jednego pasa ruchu) to jeszcze nadal bedzie blokowany ruch na ul. Kazimierza przez pojazdy jadące na wschód i skręcające w lewo .

 2. Avatar

  Leniuchy

  20 listopada 2021 godzina 13:45

  bo jest leniwy i już mu sie nie chce angażować bo emeryturka wnet i kasa teraz bedzie wielka a efektów zero i ambicji.Spieprzyli także i zawęzili ulicę szewską koło arkad bo teraz dwa auta sie nie mieszczą i stąd sie korkuje ruch,ale tak to jest jak się na komputerze wyrysuje a w realu nawet sie nie było i nic nie widzi…

 3. Avatar

  Ciekawski George

  20 listopada 2021 godzina 15:13

  Przyczyną jest prosta jak budowa cepa, jezdnia w tym miejscu jest zbyt wąska, żeby wygospodarować trzeci pas ruchu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra