- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

O tym, czy odbędą się w tym roku Dni Bochni zdecyduje burmistrz miasta!

- REKLAMA -

W najbliższych dniach ma zapaść decyzja w sprawie organizacji tegorocznych Dni Bochni. Podejmie ją Stefan Kolawiński, burmistrz Bochni. Możliwe są dwa rozwiązania: przeniesienie imprezy na późniejszy termin, albo odwołanie tegorocznego święta miasta.

– Z pewnością niemożliwe jest dochowanie pierwotnie planowanego terminu czerwcowego ze względu na koronawirusa. Pozostaje więc decyzja o przesunięciu terminu imprezy lub całkowitej rezygnacji z jej przeprowadzenia w tym roku. Ostateczna decyzja ma być znana około połowy przyszłego tygodnia – poinformowała portal bochniazbliska.pl Anna Kocot-Maciuszek, dyrektor MDK w Bochni, główna organizatorka Dni Bochni.

Tegoroczne Dni Bochni pierwotnie miały wystartować pod koniec maja. Podobnie jak w latach ubiegłych imprezy miały być podzielone na trzy bloki tematyczne: Nauka, sztuka i rozrywka. Finał święta miasta planowano na weekend 13 i 14 czerwca.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Anonim

    23 maja 2020 godzina 12:57

    Jesli miasto oszczędza to przede wszystkim powinno zacząć od imprez a nie od oszczędzania na inwestycjach z budżetu obywatelskiego. Na niektóre inwestycje mieszkańcy czekali lata a teraz nie są realizowane. Takie inwestycje niekiedy przez lata służą kolejnym pokoleniom. Tak więc jaka w tym wszystkim logika, kiedy zaczyna się od wstrzymywania inwestycji 2020 BO a zastanawia się nad realizacją Dni Bochni, gdzie jest duże ryzyko wzrostu zachorowań i potrzebne spore środki finansowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra