- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Niesamowity efekt akcji Bocheńskich Patriotów! Na Wileńszczyznę trafi 1,5 tony darów ZDJĘCIA

- REKLAMA -

Zakończyła się akcja „Dzieciom na Kresach” zorganizowana przez Stowarzyszenie Bocheńscy Patrioci. Przez ponad dwa tygodnie kilkanaście szkół, stowarzyszenia partnerskie, sponsorzy i biuro poselskie Stanisława Bukowca zbierało dary dla Polaków na Wileńszczyźnie. Akcji patronował Portal Bochnia Brzesko z bliska.

– Udało się zgromadzić w sumie 1,5 tony darów, m.in. chemii gospodarczej i higienicznej, artykułów szkolnych, a także słodyczy.
Ponadto na Kresy zostaną zawiezione leki dla seniorów, nowe zabawki i ubrania, mały sprzęt RTV/AGD i sprzęt sportowy – podsumowuje Grzegorz Pałkowski, prezes Stowarzyszenia Bocheńscy Patrioci.

Organizatorzy dziękują wszystkim Partnerom i Sponsorom za udział w akcji, każdemu, kto dorzucił swoją cegiełkę. Dziękują wypożyczalni samochodów Blucar.pl za nieodpłatne użyczenie samochodu dostawczego, dzięki czemu wszystkie dary już jutro będą na Wileńszczyźnie.

– Przed nami załadunek i 12-godzinna podróż. Następnie spędzimy trzy dni na Wileńszczyźnie, osobiście odwiedzając Rodaków. Dary trafią m.in. do rodzin z dziećmi w potrzebie, osób starszych, Hospicjum im. bł. ks. Michała Sopoćki w Wilnie, Szkoły Podstawowej w Dajnowie – Grzegorz Pałkowski.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra