- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

🔴NASZ NEWS. Cztery osoby przeszły do kolejnego etapu konkursu na dyrektora szpitala w Brzesku. Rozmowy zaplanowano na 27 września

Cztery z dziewięciu osób, które zgłosiły się do konkursu na dyrektora Szpitala w Brzesku przeszły do kolejnego etapu. W dokumentacji pozostałych komisja, która właśnie zakończyła pracę, dopatrzyła się błędów formalnych.

– W przypadku niektórych osób było ich całkiem sporo. Jeden z kandydatów zamiast oryginału świadectwa ukończenia studiów wyższych, czy potwierdzonej notarialnie kopii przedstawił ksero – mówi w rozmowie z portalem bochniazbliska.pl Andrzej Potępa, starosta powiatu brzeskiego.

Podczas dzisiejszego posiedzenia ustalono także, że przesłuchania kandydatów odbędą się w poniedziałek 27 września. Dla każdej z osób zarezerwowano godzinę. Po przesłuchaniach zaplanowano dyskusję a następnie głosowanie.

Wybranego na tym etapie dyrektora, powoła Zarząd Powiatu Brzeskiego, który zbierze się w czwartek 30 września.

Pierwszy konkurs na dyrektora Szpitala Powiatowego w Brzesku nie przyniósł rozstrzygnięcia. W dokumentacji każdej z trzech osób, która w nim brała udział komisja dopatrzyła się braków formalnych. Pokłosiem tego było unieważnienie konkursu.

3 komentarze

3 Comments

 1. Avatar

  Krzysiek

  15 września 2021 godzina 21:34

  Może pana Musiała weźcie. W Tarnowie już ma dwie przychodnie pod sobą. Jak dacie mu jeszcze szpital za 3 pensje to spokojnie weźmie. Mówił ze lubi wyzwania. I chyba tez pieniądze.

  • Avatar

   Krystyna

   28 września 2021 godzina 13:55

   Do szanownej komisji! Czyzby „nie chcem ale muszem”

 2. Avatar

  obserwator

  17 września 2021 godzina 12:08

  Musiał?- Ma najważniejszy, podstawowy atut-jest po linii, a stamtąd, to przecież same orły!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra