- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Na policję zgłosił się kierowca, który potrącił 21-latkę w Baczkowie

- REKLAMA -

24-letni mieszkaniec gminy Drwinia zgłosił się na policję we wtorek po godzinie 14. – Tłumaczył, że o wypadku dowiedział się z informacji zamieszczonych przez media – mówi rozmowie z portalem bochniazbliska.pl sierż. sztab. Daniel Bułatowicz, rzecznik prasowy bocheńskiej policji.

We wtorek na bochniazbliska.pl zamieściliśmy informację, o wypadku do którego doszło dzień wcześniej.

– 24-letni mieszkaniec gminy Drwinia zgłosił się do KPP we wtorek Został przesłuchany. W sprawie wypadku prowadzone są dalsze czynności – mówi rzecznik prasowy bocheńskiej policji.

6 komentarzy

6 Comments

 1. Z Bochni

  24 listopada 2021 godzina 17:10

  Ciekawe czyj to syn i który prawnik mu tak doradził. I jeszcze jedno bardziej ciekawe czy policja uwierzy w te brednie

  • Bez

   24 listopada 2021 godzina 19:02

   Już nie gadaj głupot, nie wiesz jak było. Ja też nie ale jestem w stanie sobie wyobrazić osobę w ciemnej kurtce, bez odblasków z nosem w telefonie i zero widoczności.

   • STOP

    24 listopada 2021 godzina 23:04

    Ja nie muszę sobie wyobrażać, bo codziennie widzę takie osoby. I dobrze, że choć mają telefony włączone, bo przynajmniej widać jakieś światło. Jestem ciekaw, ile policja nałożyła w ciągu roku mandatów pieszym, za poruszanie się bez odblasków czy innych świecidełek. A powinni tępić tę plagę polskich dróg.
    Z drugiej strony myślisz, że nie słyszysz, czy nie czujesz, że w „coś” uderzasz i to do tego stopnia, że urywasz lusterko? Ale oczywiście, niech śledztwo ustali jak było naprawdę.

   • Z Bochni

    25 listopada 2021 godzina 08:56

    Głupot to ty nie gadaj trzeźwy i nie pod wpływem jakiegoś świństwa nie poczuł że w kogoś wjechał. Tym bardziej że urwał lusterko i powiesz jeszcze że nawet małej ryski na samochodzie nie miał. Fakt że niektórzy chodzą jak święte krowy ale jak by był czysty to zatrzymałby się

  • Maro

   25 listopada 2021 godzina 00:28

   O mały włos sam nie trzepnąłem dwóch pijanych gagatkow, ubranych na czarno. Kiedyś mijałam małżeństwo pani z dzieckiem po jednej stronie i mąż pani z drugiem dzieckiem po drogiej stronie, korek jaki zrobili to pikuś do tego co mogło się stać gdyby z zakrętu wypadł wariat mający 100 na liczniku. Maskara.

 2. Driver

  25 listopada 2021 godzina 03:11

  Czyżby alkohol już wyparował że dopiero na drugi dzień się zgłosił i nie poczuł uderzenia-smieszne i dziwne tłumaczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra