- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

Miłosz wszyscy jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!

- REKLAMA -

14-letni Miłosz Pastuszka z Bochni nie zatańczy w finale. Zobaczymy go jednak jeszcze w YCD w ostatnim odcinku, gdzie wystąpi razem z 16 uczestnikami tej edycji tanecznego show.

Przez kilka tygodni Miłosz Pastuszka, uczeń SP nr 2 z Bochni gromadził przed telewizorami swoich bliskich, przyjaciół i znajomych z Bochni. Wszyscy trzymaliśmy mocno kciuki, zdając sobie sprawę, że każdy występ poprzedzony był godzinami prób i ćwiczeń. Nie były one łatwe, ale Miłosz dawał radę, bo jest niesamowitym chłopakiem, który bardzo kocha tańczyć. Udowodnił nam to wiele razy.
W programie YCD znalazł się zresztą nie przez przypadek. Został wybrany spośród tysięcy młodych ludzi. Zauważono go, bo ma ogromny talent. Dzięki niemu, a także swojej ciężkiej pracy zaszedł tak daleko. Miłosz! Wszyscy jesteśmy z Ciebie bardzo dumni! Jesteśmy pewni, że jeszcze nie raz usłyszymy i napiszemy o Tobie – fajnym chłopaku z Bochni.

Wczoraj wieczorem przygoda Miłosza z programem dobiegła końca. Podobnie, jak dla Anieli jego partnerki. W piękny sposób udział w programie podsumowała mama 14-latka.

– Dziś dla Miłosza i Anielki przygoda z You Can Dance Nowa Generacja 2 dobiegła końca. Ta przygoda życia trwała przez kilka bardzo intensywnych tygodni. Miłoszku pokazałeś nam swoją pracowitość i determinację ale nade wszystko, że pasja jaką jest taniec to właśnie twój sposób na wyrażania siebie i emocji a dostarczyłeś ich nam tak wielu i w niezliczonych odcieniach, że nie jestem w stanie opisać tego, czego od Ciebie otrzymaliśmy i czego doświadczyliśmy. Pokora, empatia i uważność na drugą osobę to cechy, które po prostu płyną z Ciebie strumieniami. Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni !!! Płyń dalej w tym kierunku. Masz niezwykły talent!!! W imieniu swoim i męża ogromne dziękuję wszystkim, którzy wspierali nas dobrym słowem i dziękujemy za każdy wysłany SMS – napisała na FB.

6 komentarzy

6 Comments

 1. Avatar

  Ola

  12 marca 2023 godzina 00:14

  Wielkie brawa !

  • Avatar

   Anonim

   12 marca 2023 godzina 15:47

   Super trzymaj tak dalej

 2. Avatar

  Anonim

  12 marca 2023 godzina 07:17

  Milosz jestes wspanialym tancerzem Glowa do gory

 3. Avatar

  Anonim

  12 marca 2023 godzina 13:37

  ale Pięknie daczsz

 4. Avatar

  Bochnianin

  12 marca 2023 godzina 14:13

  BRAWO MIŁOSZ< WIELKI SUKCES 🙂

 5. Avatar

  Anonim

  26 marca 2023 godzina 06:44

  Milosz jestes wspanialym tancerzem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra