- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Marcelek opuścił już intensywną terapię. Chłopiec czuje się coraz lepiej!

- REKLAMA -

Dwulatek z Jadownik kilka dni temu w jednym ze szpitali w Chicago przeszedł skomplikowaną operację przeszczepu wątroby. Dawcą był jego tato. Operacja, ratująca życie chłopca, mogła być przeprowadzona dzięki finansowemu wsparciu wielu osób.

Chłopiec czuje się dobrze. Po niewielkim kryzysie (pojawiła się gorączka), który został szybko opanowany, Marcelek po raz pierwszy od operacji mógł zjeść mleko. Był to bardzo wyczekiwany przez niego moment.

– Marcelkowi wyjęto sondę z noska a wieczorem został przewieziony na zwykły oddział. Ogromnie się cieszymy, że tak dobrze sobie poradził i spędził po przeszczepie wątroby tylko 6 dni na oddziale intensywnej terapii. Na ten moment wszystko jest pod kontrolą i idzie zgodnie z planem. Marcelek czuje się coraz lepiej i mamy ogromną nadzieję, że tak już pozostanie – napisali jego bliscy na FB.

Także coraz lepiej czuje się tata Marcelka, chociaż nadal jest jeszcze osłabiony. W poniedziałek miał pierwszą wizytę kontrolną po operacji, lekarze byli zadowoleni z wyników.

Bliscy chłopca po raz kolejny dziękują za wsparcie i proszą o pomoc. Przed dwulatkiem jeszcze długa i kosztowna rehabilitacja.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra