- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Makulatura na misje – kolejna zbiórka już w najbliższą sobotę przy kościele św. Jana Nepomucena

- REKLAMA -

W sobotę odbędzie się druga w tym roku zbiórka makulatury na misje. Kontener będzie ustawiony przy kościele św. Jana Nepomucena w godz. 7.00 -16.00.

– Zapraszamy, więc wszystkich ludzi dobrej woli i o wrażliwym sercu do przyniesienia zużytego papieru, kartonu – zachęcają organizatorzy zbiórki ze Stowarzyszenia Rodzin Katolickich przy parafii św. Pawła Ap. w Bochni.

Istnieje też możliwość wcześniejszego dostarczenia makulatury do bazy firmy recyklingowej EKOMBUD, znajdującej się teraz przy ul. KRZYŻANOWICKIEJ 68 (przedłużenie ul. Wygoda) od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00.

Kartkę z potwierdzeniem oddania makulatury można przekazać do kancelarii parafialnej przy parafii św. Pawła Ap. lub organizatorom Akcji Makulatura na Misje w dniu zbiórki.

Uczestnictwo w zbiórce makulatury wspiera budowę Centrum Dziecka w biednej dzielnicy Cariere w Yaounde stolicy Kamerunu.

Obecnie dobiegają końca prace budowlane przy przedszkolu. Tynkowane są jego pomieszczenia, po czym przewiduje się malowanie okien i drzwi, założenie krat w oknach i wyposażenie sal dla dzieci oraz jadalni. Jest szansa, że dzięki naszej pomocy już 1 września br. przedszkole rozpocznie swoją działalność.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra