- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Kolacja na biało! Magiczny wieczór w wyjątkowym miejscu ZDJĘCIA

Fot. Paweł Klasa
- REKLAMA -

Sobotnia kolacja na biało w Krainie Vesny była niezwykłym wydarzeniem artystycznym, kulinarnym i towarzyskim. O tym niezwykłym spotkaniu zorganizowanym przez Bożenę Malagę-Wrona, pisaliśmy już TUTAJ. Dziś kolejne zdjęcia.

Inspirowane Le Diner en Blanc, czyli kolacjami, które mają początek we Francji. Obecnie organizowane są w najpiękniejszych miastach świata, m.in w Paryżu, Mediolanie, Sydney, Nowym Yorku, a od 2019 roku w także magicznym Kłodzku na Dolnym Śląsku.

Kolacja w Krainie Vesny to prawdopodobnie pierwsza Kolacja na Biało zorganizowana na wsi, w Gmina Gnojnik, gdzie przedsiębiorstwo społeczne VESNA buduje osadę turystyczną przystosowaną, m.in do integracji, edukacji oraz naturoterapii.

Kraina Vesny powstaje dzięki dofinansowaniu z Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich poprzez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Kolacja na Biało była ostatnim z cyklu pięciu wydarzeń odbywających się w ramach zadania „Sztuka w Krainie Vesny”, które jest finansowane ze środków Województwa Małopolskiego, w ramach V edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego Małopolska.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra