- REKLAMA -
- REKLAMA -
Artykuł partnerski

Jeszcze w tym roku w Rzezawie powstanie największy w regionie skatepark ZDJĘCIA

- REKLAMA -

Powierzchnia czystego szaleństwa to ponad 1100 metrów kwadratowych i i prawie 100 metrów bieżących – poinformował na swoim profilu FB Mariusz Palej, wójt Rzezawy, prezentując zdjęcia z kolejnego etapu realizowanej inwestycji.

Specjalne przeszkody, rampy, najazdy i skocznie zapewnią warunki do widowiskowych trików i doskonalenia swoich umiejętności. W swoim żywiole będą miłośnicy ekstremalnej jazdy na deskorolkach, rolkach i rowerach.

W ramach inwestycji zostaną także zamontowane lampy hybrydowe z panelami fotowoltaicznymi i turbinami. Powstanie ponadto chodnik prowadzący do skateparku.

Budowa skateparku pochłonie blisko 2,5 mln zł. Na realizację zadania gmina otrzymała dotację w wysokości prawie 1,7 mln zł. Umowę z wykonawcą podpisano jesienią ub. roku.

Zadanie pn. „Utworzenie kortu tenisowego i skate parku wraz z ciągami pieszo-spacerowymi oraz oświetleniem” w ramach zadania „Przebudowa i remont pełnowymiarowego boiska sportowego trawiastego do piłki nożnej, budowa boiska wielofunkcyjnego, obiektów małej architektury, parkingów i oświetlenia wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy budynku sportu w Rzezawie przy ul. Wiśniowej” współfinansowane ze środków unijnych w ramach Działania 11.2 Odnowa obszarów wiejskich, Oś Priorytetowa 11 Rewitalizacja przestrzeni regionalnej, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

4 komentarze

4 Comments

 1. Avatar

  Marnotrawstwo

  06 września 2022 godzina 15:17

  Inwestycja dla grupki osób i jest się czym chwalić wójciku.

  • Avatar

   Anonim

   06 listopada 2022 godzina 23:17

   Wszystko co dla młodzieży to dla was marnotrawstwo staruchy

 2. Avatar

  z wiśniowej

  06 września 2022 godzina 15:19

  Będą miały gdzie erki jeździć !

 3. Avatar

  Tefan

  13 września 2022 godzina 17:55

  Jeszcze tylko siatka w okół kortu i będzie bajka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra