- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Jerzy Owsiak przyjedzie do Bochni. 1 czerwca uroczyście otworzy Pododdział Intensywnego Nadzoru Noworodka im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP)

Fot. Łukasz widziszowski WOŚP
- REKLAMA -

Pododdział Intensywnego Nadzoru Noworodka im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP) w bocheńskim szpitalu funkcjonuje od stycznia. Jego oficjalne otwarcie odkładano ze względu na pandemię. Zaplanowana na wtorek uroczystość zostanie połączona z przekazaniem szpitalowi nowoczesnego inkubatora podarowanego przez WOŚP.

Doświadczony, stale podnoszący swoje kwalifikacje zespół lekarzy i pielęgniarek, dobre zaplecze medyczne sprawiły, że dyrekcja bocheńskiego szpitala zdecydowała o utworzenie w ramach Oddziału Noworodków – Pododdziału Intensywnego Nadzoru Noworodka im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP).

Przy podejmowaniu decyzji brano pod uwagę także ogromne zainteresowanie bocheńską „porodówką” nie tylko mieszkanek powiatu bocheńskiego, również okolicznych gmin.

Maluchy, które rodzą się bez komplikacji mają  w Bochni zagwarantowaną opiekę najlepszych specjalistów. Noworodki, które przyszły na świat nieco wcześniej, z komplikacjami, do niedawna odsyłane do większych, specjalistycznych ośrodków. Teraz pozostają w Bochni, gdzie otrzymują pomoc.

W Bochni jest prowadzona wstępna diagnostyka zespołów zaburzeń oddechowych i wad wrodzonych w tym infekcji wrodzonych, czy też wad serca.

5 komentarzy

5 Comments

 1. Miki

  26 maja 2021 godzina 10:44

  Brawo! Sie ma, Jurek!

 2. Rozia

  26 maja 2021 godzina 19:09

  A owsik razem ze SK popiera zabijanie nienarodzonych.

  • Gosc

   26 maja 2021 godzina 22:31

   Rozumiem że ani Ty ani Twoja rodzina nie chce korzystać ze sprzętu od jak to mówisz ” owsika”. Oczywiście Twoja wola …tylko idąc do szpitala nie zapomnij łóżka polowego bo bardzo prawdopodobne, że będziesz leżeć na ziemi.

  • Mariusz S

   27 maja 2021 godzina 07:45

   Szanujmy się wzajemnie a nie obrazajmy.

   Każdy ma prawo do swoich przekonań, natomiast nikt nie ma prawa obrażać drugiego tylko dla własnego kaprysu. Nie obrażaj człowieka, który pomaga innym. Być może ma inne przekonania niż twoje, ale nie masz prawa odbierac mu tego, że to on wymyślił całą akcje i dziękie temu wiele szpitali korzysta ze sprzętu.

   Aby organizacja działała pręznie nie może byc za darmo, bo za darmo nic nie ma.

  • Umcyumcy

   27 maja 2021 godzina 09:40

   Rozia to zwykły internetowy pyskacz który sztucznie tworzy gównoburze albo żeby się pośmiać z innych na podstawie swojej chipokryzji bądź po chamsku zarobić na odsłonach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra