Na stadionie MOSiR odbyła się konferencja podsumowująca kampanię wyborczą Ireneusza Sobasa kandydata na burmistrza Bochni. Były podziękowania, ale też zachęta do udziału w niedzielnych wyborach.

Na stadionie MOSiR odbyła się konferencja podsumowująca kampanię wyborczą Ireneusza Sobasa kandydata na burmistrza Bochni. Były podziękowania, ale też zachęta do udziału w niedzielnych wyborach.

