- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

GMINA RZEZAWA. W czwartek pyszny tort na urodziny gminy

- REKLAMA -

Będzie miał kształt książki i smak gruszkowo-czekoladowy. Mariusz Palej, wójt Rzezawy zaprasza wszystkich mieszkańców na tort przygotowany na 50. urodziny Gminy Rzezawa. Wydarzenie zaplanowano na parkingu obok urzędu. Oprócz tortu będzie też foto-budka, kawa, herbata, lody, popcorn, wata cukrowa i cukierki. Wszystko gratisowo.

-W taki symboliczny sposób chcieliśmy uczcić powstanie naszej gminy. Urodziny wpisują się w cały cykl wydarzeń zaplanowanych na ten jubileuszowy rok – podkreśla wójt Mariusz Palej.

A tych wydarzeń nie brakuje. W środę 31 maja zaplanowano V Gminną Olimpiadę Sportową Dzieci i Młodzieży, w niedzielę 4 czerwca VII Rodzinny Dzień Dziecka.

3 komentarze

3 Comments

 1. Avatar

  Do roboty też.....

  30 maja 2023 godzina 18:03

  Tam to przeważnie jakieś imprezki,koncerty i hulanki

 2. Avatar

  obserwator

  31 maja 2023 godzina 14:30

  Hulaj dusza piekła nie ma za pieniądze podatników! Ta kadencja upływa na zabawach , wycieczkach,spotkaniach z obowiązkową wyżerką władzy ,kierownictwa gminy,rady z rodzinami i zaprzyjaźnionych sołtysów ( czego zresztą nie ukrywa się na fotografiach) i robienie inwestycji w postaci dróg do swoich posesji , wcześniej wymienionych i przyjaCIÓŁ od zabawy !

 3. Avatar

  Mieszkanki Rzezawy i Jodlowki

  02 czerwca 2023 godzina 13:32

  Panie Wójcie dziękujemy za piękna uroczystość która Pan ze Swym zespołem pracowników przygotowaliscie,było pięknie podziwiają nas nawet sąsiedzi z innych gmin,tyle ile Gmina Rzezawa zyskuje podczas Pana rządów nie było od lat.Widzi to każdy uczciwy mieszkaniec,oby Pan jaknajdluzej rządził gmina życzą życzliwi i uczciwie oceniający mieszkancy.Zyczymy wiele zdrowia dla Was Wszystkich bo starania Wasze widać na każdym kroku.Pozdrawiamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra