- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

FIRMA MEBLOWA NAWROCKI z Brzeźnicy otrzymała nagrodę od Prezydenta RP ZDJĘCIA, WIDEO

- REKLAMA -

Firma meblowa z Brzeźnicy została laureatem XIX edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w kategorii Lider MŚP. Zostają nią zostają uhonorowane przedsiębiorstwa, które przyczyniają się do rozwoju gospodarki, przestrzegają zasad odpowiedzialnego biznesu, promują pozytywny wizerunek Polski oraz stanowią wzór funkcjonowania dla innych firm. Wyróżnienia przyznawane są w pięciu kategoriach głównych oraz dwóch specjalnych.

Gala XIX edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP odbyła się W czwartek w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie, w trakcie II części Kongresu 590. 

Nagrodę z rąk prezydenta Andrzeja Dudy odebrał Paweł Nawrocki szef firmy.

Firma Meblowa Nawrocki z siedzibą w Brzeźnicy w gminie Bochnia to ceniona firma rodzinna z ponad 30-letnim doświadczeniem. Na arenie międzynarodowej Firma Nawrocki jest polskim ambasadorem od 2003 roku. Przedsiębiorstwo ma w swoim portfolio największe i najbardziej prestiżowe realizacje hotelowe w Polsce, we Francji i w innych krajach europejskich. Sztandarowym produktem Firmy  Nawrocki są meble hotelowe tworzone na zamówienie w oparciu o indywidualny projekt. Firma współpracuje z najlepszymi biurami architektonicznymi z Francji, Włoch i Wielkiej Brytanii. Firma Nawrocki pracuje  bezpośrednio z klientem jako firma polska, a nie podwykonawca firmy francuskiej. Zatrudnia na pełny etat ponad 100 pracowników.

KLIKNIJ I ZOBACZ WIDEO Z CAŁEJ UROCZYSTOŚCI

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra