Wydarzenia

Dzieci z całego serca podziękowały bocheńskim medykom ZDJĘCIA

Blisko czterdzieści pięknych rysunków z podziękowaniami dla  medyków dotarło do bocheńskiego szpitala. Obrazki, które zostały przesłane drogą e-mailową zawierają  także życzenia dla służb medycznych walczących z koronawirusem.

„Dziękujemy, jesteście wspaniali” napisał Dominik na swoim rysunku. Kaja z kolei dziękuje medykom za ogromne serce. A Julka nawiązując do akcji #Niekłammedyka  na swoim rysunku umieściła napis „Dziękujemy i wspieramy Was”, „Gdyby nie Wy, nie było by nas”.

Kartki  to dzieło uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, którzy wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Kartka dla Medyka” .

– Jest to nasze podziękowanie za trudną pracę wszystkich pracowników służby zdrowia. Bardzo doceniamy to, co robicie na co dzień w czasie pandemii koronawirusa. Wyrażamy ogromną wdzięczność i szacunek. Mamy nadzieję, że kartki znajdujące się w załączniku przyniosą Państwu uśmiech i radość. Jednocześnie życzymy wszystkim zdrowych Świąt Wielkanocnych – napisali  przedstawiciele szkoły w Dąbrowie Tarnowskiej.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra