- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Dwóch nowych policjantów w Brzesku, jeden w Bochni ZDJĘCIA

- REKLAMA -

Do grona policjantów w Brzesku i Bochni dołączyli nowi funkcjonariusze. W pierwszym mieście to dwóch policjantów, w drugim jeden.

Nowi policjanci w Brzesku już niebawem poznają tajniki policyjnego rzemiosła. Podczas kilkumiesięcznego szkolenia nabędą wiedzę i umiejętności potrzebne do wykonywania tak odpowiedzialnego zawodu. Choć są dopiero na początku swojej policyjnej ścieżki zawodowej i ogrom zagadnień stanowi dla nich novum, to nie ukrywają swojego zapału i pozytywnego nastawienia do służby.

-Pamiętajcie słowa ślubowania – policjanci służą obywatelom nawet z narażeniem życia. Niech ta myśl przewodnia będzie początkiem waszej pełnej poświęceń służby – mówił podczas ślubowania Komendant Powiatowy Policji w Brzesku  mł.insp. Bogusław Chmielarz.

Komendant pogratulował nowym funkcjonariuszom wybrania służby dla społeczeństwa. Życzył im satysfakcji z wykonywanych obowiązków oraz realizacji własnych ambicji i marzeń.

-W Policji jest wiele obszarów, w których możecie się realizować, dlatego mam nadzieję, że za kilkanaście lat będziecie usatysfakcjonowani z obranej drogi i przekonani, że wstąpienie w szeregi Policji to była najlepsza decyzja w waszym życiu – podsumował komendant.

W Bochni nowo przyjęty policjant złożył dziś ślubowanie w tamtejszej komendzie. Odbierając legitymację z rąk insp. Jerzego Polczyka zobowiązał się wypełniać obowiązki i trudy związane z policyjną służbą z najwyższą starannością i zaangażowaniem.

Uroczysta ceremonia, która odbyła się w sali narad Komendy Powiatowej Policji w Bochni.

Po odbyciu szkolenia podstawowego funkcjonariusz trafi do Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Bochni.

Od początku bieżącego roku w szeregi bocheńskiej Policji przyjętych zostało 5 nowych policjantów – 1 kobieta i 4 mężczyzn.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Anonim

    26 listopada 2020 godzina 07:20

    Panowie – powodzenia! Oby wasze ideały jak najpóźniej zderzyły się z rzeczywistością!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra