Wydarzenia

Drwinia. Robi wrażenie! Zobacz jak wygląda „Centrum opieki nad dziećmi” ZDJĘCIA

Fot. UG Drwinia

50 dzieci znajdzie miejsce w „Centrum opieki nad małymi dziećmi” w Drwini. Budowa tego nowoczesnego, dwupoziomowego żłobka pochłonęła 5 mln zł, ponad 3,7 mln zł samorząd, który realizował inwestycję, pozyskał z zewnętrzych dotacji.

Dziś nawet, ci którzy sceptycznie podchodzili tego realizacji tego zadania muszą przyznać, że obiekt robi wrażenie. Nowy, budynek zlokalizowany przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Drwini widać już z daleka.

Obiekt to ponad 800 metrów kwadratowych. Na parterze zaplanowano w nim sale pobytu dziennego dla dzieci, jadalnię wraz z zapleczem kuchennym, szatnie oraz zaplecze sanitarne. Na piętrze na dzieci czekają sale wypoczynku, pokój nauczycielski i dyrekcji.

W budynku znalazło się również miejsce na sale dla dzieci chorych oraz pokój pielęgniarki. Centrum jest nie tylko nowoczesne ale i doskonale wyposażone. Do dyspozycji najmłodszych będzie także nowy plac zabaw. Przestrzeń wokół obiektu została na nowo zagospodarowana i udało się również utworzyć nowe miejsca parkingowe.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra