- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Ruch wahadłowy na DK 75 w Czchowie. Kierowca opla insigni uderzył w ciężarówkę ZDJĘCIA

Fot. KPP w Brzesku
- REKLAMA -

Wszystko wskazuje, że co najmniej do godziny 21 będą problemy na drodze DK-75 w Czchowie w kierunku Nowego Sącza. Około godziny 15.20 zderzyły się tam dwa samochody, w wypadku ucierpiał jeszcze trzeci pojazd. Jedna osoba trafiła do szpitala.

AKTUALIZACJA GODZ. 19

Droga nadal nie jest przejezdna. Pojawiły się bowiem problemy z przeładunkiem przewożonego przez ciężarówkę materiału. Obecnie ruch odbywa się wahadłowo. Policjanci przypuszczają, że ruch zostanie przywrócony około godziny 21. Zastrzegają jednak, że to optymistyczny wariant.

– Ustalamy przyczynę wypadku, wszystko wskazuje jednak na to, że kierowca opla insigni z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwny pas i zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem ciężarowym. W zdarzeniu uczestniczył jeszcze drugi osobowy opel – powiedział w rozmowie z portalem Bochniazbliska.pl asp. sztab. Grzegorz Buczak z KPP w Brzesku.

Kierowca opla insigni trafił do szpitala.

Fot. OSP CZCHÓW

Policja przygotowała objazdy: od strony Brzeska: Jurków – Zakliczyn – Gródek nad Dunajcem – Kurów. Od strony Nowego Sącza: Witowice Wolne – Zakliczyn – Jurków.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra