- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Brzesko. Zwłoki 45-latka znaleziono w studzience melioracyjnej przy ul. Solskiego

- REKLAMA -

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 45-latka z powiatu brzeskiego. Ciało mężczyzny znaleziono w studzience melioracyjnej znajdującej się przed jednym z opuszczonych budynków przy ulicy Solskiego w Brzesku.

Rodzina mężczyzny jego zaginięcie zgłosiła na policję na początku sierpnia tego roku. Z informacji przez nich przekazanych wynika, że był on widziany ostatni raz pod koniec lipca.

Funkcjonariusze poszukiwali zaginionego od trzech tygodni. Wczoraj otrzymali informację, że był on widziany w okolicach opuszczonych budynków przy ulicy Solskiego w Brzesku. Podczas przeszukania tego terenu zdecydowano o wypompowaniu studzienki melioracyjnej znajdującej się przed pustostanem. To w niej znaleziono zwłoki 45-latka.

– Została zlecona sekcja zwłok, jej wyniki pozwolą ustalić przyczynę śmierci mężczyzny – powiedział w rozmowie z Portalem Bochniazbliska.pl asp. sztab. Grzegorz Buczak pełniący obowiązki rzecznika prasowego KPP w Brzesku.

Dziś w tej sprawie zostali przesłuchani pierwsi świadkowie. To między innymi osoby, które w ostatnim czasie przebywały na terenie opuszczonych budynków przy ulicy Solskiego.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra