- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Brzesko, Zakliczyn. Andrzej Duda przyjechał do brzeskiego Can-Pack-u, a potem został Honorowym Obywatelem Zakliczyna

Fot. kancelaria prezydenta RP
- REKLAMA -

Podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej w Zakliczynie Andrzej Duda otrzymał tytuł honorowego obywatela. – Jestem ogromnie wdzięczny. To prawda, Zakliczyn jest dla mnie miejscem szczególnym. Przyjmuję to jako gest przyjęcia mnie do wspólnoty, jakby przygarnięcie do rodziny. Ma to dla mnie głęboką wartość – zapewnił Prezydent RP.

Tak wyglądało spotkanie Prezydenta RP Andrzeja Dudy z mieszkańcami Zakliczyna w Małopolsce 🇵🇱🎥 Zobacz relację z tego spotkania

Opublikowany przez Kancelaria Prezydenta RP Środa, 12 lutego 2020

W uzasadnieniu uchwały napisano: „W uznaniu szczególnych dokonań w rozwoju małych ojczyzn i zwiększaniu roli Polski na arenie międzynarodowej, w podziękowaniu za wspieranie lokalnych inicjatyw i wydarzeń realizowanych w gminie oraz za historyczną wizytę w Zakliczynie i osobisty udział w programie patriotycznym”Z Zakliczyna do Łowiczówka”.

– Mówiłem: odwiedzę wszystkie powiaty i odwiedziłem, bo chciałem, by moim rodacy, także w mniejszych miejscowościach, mogli się z Prezydentem spotkać, z nim porozmawiać. Tak powinna być realizowana prezydentura. Choć jesteśmy dużym krajem, to każdy – niezależnie, gdzie się urodził – zasługuje na zainteresowanie i na to, by mu oddać honor, podkreślić jego godność niezależnie od tego, jakie ma poglądy – zaznaczył Andrzej Duda. I podziękował wszystkim, którzy w tych spotkaniach biorą udział.

Po uroczystej sesji Prezydent wyszedł przed miejscowy ratusz, by spotkać się z mieszkańcami. 

Przed przyjazdem do Zakliczyna Prezydent złożył wizytę w zakładzie Can-Pack S.A. w Brzesku. Firma jest największym producentem kapsli oraz puszek do napojów. Zajmuje czwarte miejsce na liście największych producentów puszek oraz drugie wśród producentów kapsli na świecie. Wiceprezes zarządu Grupy CANPACK dr hab. Małgorzata Podrecka jest członkiem Rady ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP.

🎥 Andrzej Duda w siedzibie firmy Can-Pack

Opublikowany przez Kancelaria Prezydenta RP Środa, 12 lutego 2020


(informacja KP RP)

2 komentarze

2 Comments

 1. Xyz

  13 lutego godzina 10:50

  KONSTYTUCJA !!!

 2. Opinie slabe

  13 lutego godzina 17:23

  Widzac nastroje w firmie, pracownicy chyba nie podzielają entuzjazmu.
  Opinie o grupie raczej nieprzychylne
  https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,20551152?review=d076b751-13b2-45f0-82c2-b4d139dd1eff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra