- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

BRZESKO. Śmierć noworodka w brzeskim szpitalu. Prokurator wyjaśnia, co się stało?

- REKLAMA -

Prokuratura Rejonowa w Brzesku wyjaśnia, co było przyczyną śmierci miesięcznego noworodka. Kilka dni temu ok. 3 w nocy do SOR w Brzesku zgłosiła się 37-letnia matka z dzieckiem. Miało ono problemy z oddychaniem. Dziewczynka została skierowana na oddział pediatryczny, tam doszło do pogorszenia jej stanu zdrowia. Około godziny piątej nad ranem dziecko zmarło.

Postępowanie w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci małoletniego dziecka prowadzi Prokuratura Rejonowa w Brzesku. Nie wiadomo, co było przyczyną tego tragicznego zdarzenia, śledczy zlecili sekcję zwłok. Są już wstępne wyniki, ale prokuratur nie ujawnia ich treści.

Czekamy na pełna dokumentację, która będzie za około miesiąc. Zabezpieczyliśmy dokumentacje medyczną, ale też zapis monitoringu ze szpitala – mówi w rozmowie z Portalem Bochnia z Bliska prokurator Dorota Goc z-ca Prokuratora Rejonowego w Brzesku.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Avatar

    Brzeszczanin

    28 maja 2024 godzina 22:32

    Mam nadzieję, że sprawiedliwość dosięgnie każdą osobę, która przyczyniła się do tej tragedii.

    Człowiek w rozpaczy przychodzi na SOR szukając ratunku dla dziecka i nie może liczyć na pomoc. Skandal! Oby nikt nie wymigał się od odpowiedzialności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra