- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Brzesko. Parking przy Dworcu PKP już prawie gotowy ZDJĘCIA

- REKLAMA -

Przy dworcu  w Brzesku powstał parking na blisko 160 miejsc postojowych. Realizacja inwestycji pochłonęła ok. 1,5 miliona złotych. Blisko milion złotych na realizację tego zadania samorząd pozyskał z funduszy unijnych.

Parking  został zaprojektowany na 158 miejsc postojowych, w tym siedem dla osób niepełnosprawnych.

Nawierzchnia parkingu i dróg dojazdowych wykonana zostanie z betonu asfaltowego. Teren parkingu będzie  oświetlony. W planach jest  monitoring.

https://www.facebook.com/GminaBrzesko/posts/2442026872484211

3 komentarze

3 Comments

 1. Avatar

  Krzysztof Ojczyk

  06 sierpnia 2019 godzina 13:15

  Przygotowanie tej trudnej inwestycji, negocjacje z PKP ,uregulowanie stanu prawnego, przejęcie gruntów, otrzymanie dotacji, wynegocjowanie i podpisanie umowy trwało blisko 4 lata. Zakończenie prac nastąpi w tym roku. Taka normalna przyzwoitość wymaga , aby o tym wspomnieć, że jest to zasługa samorządu poprzedniej kadencji. Podobnie ma się sytuacja z 1 cz. parku rozrywki pomiędzy osiedlami Jagiełły i ogrodową. To, że i ta inwestycja ruszyła jest zasługą działań samorządu tamtej kadencji, a zwłaszcza Pani przewodniczącej Borowieckiej. Póki co obecna większość w radzie i burmistrz nie mają się czy wielkim pochwalić. Czas leci szybko , po czynach ich poznamy rok minął i zostało im jeszcze 4 lata.

 2. Avatar

  Czesiek

  06 sierpnia 2019 godzina 22:28

  Super,nie będzie tłoczno na parkingu firma wykonała kawał dobrej roboty.

 3. Avatar

  Wiolka

  06 sierpnia 2019 godzina 22:29

  Ładnie to wygląda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra