- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Brzesko. Kolejna piękna inicjatywa OSP z Poręby Spytkowskiej. Tym razem chcą pomóc szpitalowi w Brzesku. Przyłączycie się do tej akcji?

- REKLAMA -
Fot. SP ZOZ w Brzesku

-Idąc za ciosem sukcesu jaki odnieśliśmy wspólnymi siłami organizując zbiórkę dla płonącej Australii, prosimy państwa kolejny raz o pomoc – napisali strażacy OSP w Porębie Spytkowskiej. I uruchomili zbiórkę na portalu zrzutka pl.

To odpowiedź na apel dyrektora brzeskiego szpitala, który dziś rano poprosił o wsparcie placówki. ZOBACZ

Strażacy nie czekali długo. Szybko zorganizowali zbiórkę. KLIKNIJ I WESPRZYJ AKCJĘ

Chcą uzbierać 10 tys. zł.

– Tym razem dla placówki medycznej znajdującej się w naszym terenie. Wszyscy znaleźliśmy się w szczególnej sytuacji zagrożenia epidemiologicznego w naszym kraju. Dostrzegamy brak odpowiedniego zaopatrzenia w środki ochrony indywidualnej spowodowany przyczynami finansowymi i wydolnościowymi firm produkujących niezbędny sprzęt i materiały – napisali zachęcając do pomocy.

CO JEST POTRZEBNE?

Aktualne potrzeby Szpitala Powiatowego w Brzesku dotyczą nie tylko środków ochrony osobistej personelu medycznego tj. masek chirurgicznych jednorazowych, masek FFP2, FFP3, fartuchów i kombinezonów barierowych, gogli, przyłbic, osłon głowy, osłon chirurgicznych na buty, środków dezynfekcyjnych, ale również aparatury medycznej służącej do leczenia i monitorowania parametrów życiowych – kardiomonitory, respiratory, pulsoksymetry, materace p/odleżynowe, urządzenia do wysokoprzepływowej tlenoterapii.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra