- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

BRZESKO. Kolacja wigilijna i finał akcji Vesny „Świąteczna paczka dla Seniora” DUŻO ZDJĘĆ

Fot, małgorzata Więcek-cebula
- REKLAMA -

We wtorkowe popołudnie na kolacji wigilijnej spotkali się członkowie Stowarzyszenia Vesna, Be Active Brzesko oraz Koła Gospodyń Miejskich Brzeszczanki. Wydarzenie zorganizowane w sali bankietowej Grecja było połączone z finałem akcji „Świąteczna Paczka dla Seniora”, której inicjatorem była Vesna.

– Akcję przeprowadziliśmy razem z naszą wspaniałą młodzieżą z dwóch brzeskich szkół średnich: Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych oraz Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Brzesku. Bardzo dziękujemy wszystkim młodym ludziom za pomoc. W efekcie powstały paczki dla naszych seniorów, ale także osób, które potrzebują pomocy, a nie działają z nami – mówi Bożena Malaga-Wrona, prezes Stowarzyszenia Vesna.

W paczkach oprócz słodyczy znalazły się także eko produkty z „Piwniczki Krainy Vesny”. Akcja była realizowana przy wsparciu finansowym Narodowego Instytutu Wolności z programu #NOWEFIO.

W wigilijnym spotkaniu wzięli udział brzescy harcerze z Betlejemskim Światełkiem Pokoju. Wydarzenie wzbogacił muzycznie Piotr Kita, finalista programów: „Droga do gwiazd” i „Must be the music”.

Uroczysta kolacja była okazją do rozmów, wspomnień, ale też…planów na kolejny rok.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra