Wydarzenia

Bochnia. Zmiany kadrowe w magistracie: jest nowy architekt, ale nie pracuje już Adam Piskór

Udało się rozstrzygnąć konkurs na miejskiego architekta. Stanowisko to powierzono Jolancie Pawlus z Tarnowa. Nowa szefowa referatu architektury i planowania przestrzennego do tej pory pracowała w tarnowskim UM jako główny specjalista w wydziale planowania przestrzennego.

Z bocheńskim magistratem rozstał się natomiast Adam Piskór odpowiedzialny za przygotowanie rewitalizacji i Turisticusa.

-Nie została przedłużona z nim umowa, już trzecia zresztą. Wszystkie były na czas określony – tłumaczy Andrzej Koprowski z bocheńskiego magistratu dodając jednak, że wszystko wskazuje, że Adam Piskór powróci do współpracy z UM w Bochni, przy obsłudze ruchu turystycznego w Bochni.

Adam Piskór z bocheńskim Urzędem Miasta był związany od czerwca 2016 roku. Został zatrudniony na stanowisko podinspektora w zespole ds. pozyskiwania funduszy zewnętrznych i rewitalizacji Bochni.

3 komentarze

3 Comments

 1. bochniak

  02 kwietnia godzina 09:45

  Podobno kontrola inwestycji Turisticus (kolejka) przeprowadzona przez Urzad Marszałkowski zakończyła sie świetnym wynikiem ale …. prawie jednocześnie z Urzedu Miasta odeszli Kierownik Wydziału Gospodarki Komunalnej i Budownistwa – ktory prowadził inwestycje oraz urzędnik od dotacjii – ktory przygotowywał inwestycję . Co najmniej dziwne….. Tym bardziej że Prokuratura prowadzi postępowanie a lista zarzutów jest bardzo długa .

 2. olek

  02 kwietnia godzina 13:51

  a jak wyszła kontrola zamówień publicznych, może to warto sprawdzić i poprosić o wyniki kontroli?

 3. Czas na zmiany

  02 kwietnia godzina 22:31

  Oj pali się grunt pod nogami, a to dopiero wierzchołek góry lodowej…. komisja rewizyjna będzie mieć pełne ręce roboty i prokuratura też… czas najwyższy zrobić porzadki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra