- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

Bochnia. Zaprojektuj maskę! Konkurs plastyczny nie tylko dla dzieci

- REKLAMA -

Miejski Dom Kultury ogłasza konkurs online na projekt i wykonanie niepowtarzalnej maski ochronnej.

Wszyscy mamy obowiązek ich noszenia w miejscach publicznych. Są czasem niewygodne, utrudniają oddychanie i przeszkadzają, ale rozumiemy, że to konieczność. MDK proponuje nieco odczarować ten trudny temat i potraktować jako pretekst do działań plastycznych z całą rodziną.

Maseczka nie musi być tylko praktyczna i zabezpieczać, może być też małym dziełem plastycznym. Dzieci bardzo lubią zakładać maski, które zamieniają je w kogoś lub coś innego. Można połączyć konieczność z przyjemnością i stworzyć sobie maskę, która będzie wyrażać osobowość, emocje, poprawiać nastrój albo po prostu pasować do reszty ubioru jako jego część. Może też być małym obrazkiem z ulubionymi motywami plastycznymi.

Dom Kultury zachęca do projektowania własnych wzorów masek, które nie muszą spełniać wymogów, dla których je nosimy – niech będą czystą zabawą dla całej rodziny, która nadal spędza dużo czasu razem.

Aby wziąć udział w konkursie należy zaprojektować i wykonać maskę, zrobić sobie w niej zdjęcie i przesłać je (bez pomniejszania i obróbki) wraz z kartą zgłoszeniową na adres mailowy mdk@bochnia.pl lub mdkbochnia@gmail.com do 25 maja 2020 r.

Dokumenty: regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa dostępne są na oficjalnej stronie domu kultury www.mdk.bochnia.pl

Nagrodą w konkursie będzie publikacja zdjęć na stronie internetowej MDK , w kolejnym numerze Kroniki Bocheńskiej oraz ich wydruków na słupach reklamowych (publikacja będzie opisana imieniem i nazwiskiem autora).

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra