- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Bochnia. Ulica Strzelecka nieprzejezdna! Drogowcy kładą asfalt. Utrudnienia potrwają do godziny 11

- REKLAMA -

Co się dzieje na ulicy Strzeleckiej? pytają nasi Czytelnicy. Nie można wjechać na tę ulicę od strony Wiśnickiej, ale też Strzelecką przejechać w kierunku Bochni. Na miejscu powstały korki. kierowcy żalą się, że brakuje oznakowania.

Sprawdziliśmy. Okazało się, że dziś od godziny 8 na ulicy Strzeleckiej kładziony jest asfalt. Problemy potrwają jeszcze do godziny 11. Według dyżurnego z KPP w Bochni przy ulicy Wiśnickiej są znaki informujące o utrudnieniach, podobnie jak od strony Zawady dla kierowców poruszających się w kierunku Bochni.

3 komentarze

3 Comments

 1. Kierowca

  05 grudnia godzina 11:00

  Panie dyżurny znaki, że są utrudnienia są. Owszem. Od 3 tygodni. I od tego czasu był tu ruch wahadłowy. Ale nikt nie raczył poinformować kierowców, że planowane jest całkowite wyłącznie ruchu. Nie poinformowano nawet kierowców autobusów!

 2. A

  05 grudnia godzina 19:19

  Bardzo kiepskie oznakowanie, ale jest. Bardziej interesuje mnie dlaczego na drodze łączącej królowke z muchówka nie było w oznakowania ze będzie zakaz ruchu? W poniedziałek 2.12.19 jechałam tamtędy do lekarza (jestem w 9 miesiącu ciąży) i wizyta była umówiona na konkretna godzinę. Okazało się ze na drodze były roboty drogowe NIEOZNAKOWANE! Stałam 10 minut czekając ze Panowie usuną się koparka umożliwiając mi przejazd. Tak się nie stało wiec wyszłam i zapytałam czy w ogóle kiedykolwiek przejadę bo się spieszę. Zostałam wtedy łaskawie poinformowana ze jest tu zakaz ruchu. Nie miałam czasu kłócić się tylkonawrocilam się i szybko objeżdżała 6 km objazdu co spowodowało oczywiście to ze spóźniłam się na wizytę. Może ktoś wie co za firma się zajmowała ta praca?

  • Piter Parker

   06 grudnia godzina 12:20

   Jezus Maryja, to w Polsce można prowadzić auto będąc tak wysoko w ciąży?
   Całe szczęście, ze nie miała pani stłuczki, bo wtedy pas bezpieczeństwa mógłby uszkodzić bąbelka.
   Dobrze, ze się pani nawróciła.
   Życzę dużo zdrowia (bąbelkowo również)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra